top of page

Hei, mina olen Elys

Minu taimetoidu teekond sai alguse umbes 7 aastat tagasi täiesti juhuslikult. Olin avastanud Facebookis ühe veganite grupi ning huvi pärast läksin vaatama, mis seal arutati. Kõik info mis sealt minuni jõudis tundus mulle väga õige ning üsna pea lugesin raamatuid ja katsetasin ​juba erinevaid retsepte. Taimne toit on minu kehale kerge ja paneb mind hästi tundma, mistõttu ei ole ma nende 7 aasta jooksul ei liha ega muna söömise juurde tagasi pöördunud. 

Peale seda kui hakkasin enda retsepte sotsiaalmeedias jagama, tuli mulle väga palju küsimusi teooria kohta ning kuidas üldiselt taimetoitlusega alustada. Kuna see on pikk ja põhjalik teema, mille kõik kategooriad ja osade seosed on väga tähtsad, siis ei saanud ma alati vastata vaid paari lausega. Seetõttu panin kokku Taimetoidu ABC koolituse, mida oleme koostöös toitumisterapeudiga juba terve aasta korraldanud. Ikka selleks, et aidata inimesi nende teekonnal kui nad on ise juba huvitatud tervislikumast taimsest toidust. 

Siin lehel jagan taimseid retsepte ning infot uute koolituste kohta. Samuti on nüüd ilmunud ka minu e-raamat "Kõht täis - taimselt", millega saad tutvuda SIIN. Siit ei leia sa sa artikleid või pilte loomade kannatamisest või põhjustest miks sa peaksid hakkama taimetoitlaseks - ainult mõnusad retseptid!

Kaanepilt.jpg
bottom of page