top of page
Suhkruvaba_valjakutse
väljakutse

KAS TUNNED END ÄRA?

AJUUDU
PIDEV
VÄSIMUS
PIDEV
MAGUSAISU

 
PIDEV
NÄLJATUNNE

 
ÄREV ENESETUNNE
KÄTEVÄRIN
Screenshot 2021-12-27 at 22.35.51.png

KUIDAS VÄLJAKUTSE VÄLJA NÄEB? 

Väljakutses toome sinuni kogu teooria, teadmised ja tööriistad suhrkust ja sellest võõrutamisest, et sinu teekond mööduks võimalikult kergelt. Väljakutse toimub privaatses Facebooki grupis, kus saad suhelda teiste osalistega ning esitada küsimusi. 

Uued teadmised jõuavad sinuni läbi LIVE loengu, videoloengute, allalaetavate PDF-ide ja Facebooki postituste. Samuti anname sulle e-retseptiraamatu suhkruvabade ning veresuhkrut tasakaalustavate retseptidega. 

VÄLJAKUTSES RÄÄGIME

maris_vahaste_toitumisterapeut_edited.jpg

Maris Vahaste

Maris on kvalifitseeritud toitumisterapeut, kes teab enda ja tema klientide kogemusest, et suhkrusõltuvus on päriselt olemas. Maris omandas toitumisteraapia eriala Londonis, College of Naturopathic Medicine aastatel 2015-2018.

 

Suhkru liigtarbimine mõjutab paljusid keha protsesse. Marisel on olnud kliente erinevate tervisehädadega, mille on kontrolli alla saadud just suhkru tarbimise limiteerimise ja veresuhkru tasakaalustamisega. Me kõik oleme erinevad ja meie keha reageerib suhkrule erinevalt.

 

Suhkrut ei pea kartma, aga hea on pöörata tähelepanu sellele, kui palju me suhkrut päevas tarbime, kust suhkur meie toidulaual sisse hiilib ja millised alternatiive on tavalisele lauasuhkrule.

Elys Limbak

Elys on Taimetoidu ABC programmi looja, retseptiraamatu autor ja retseptide looja. Elys armastab head toitu, mis on tervislik nii kehale kui ka vaimule. Just sellepärast on Elyse ja tema pere toidulaud suures osas suhkruvaba, katsetades pidevalt uusi valikuid ja võimalusi.

 

Elys teab isiklikust kogemusest, kuidas suhkru liigtarbimine võib meie heaolule liiga teha, nii vaimselt kui ka füüsiliselt. Olles ise suhkrust võõrutamise läbi teinud, teab ta täpselt kui keeruline selle teekonna ette võtmine võib olla ning oskab sind toetada, et 21 päeva suhkruvabalt mööduksid kergelt. 

Kaanepilt.jpg

VÄLJAKUTSE SISALDAB

LIVE LOENG
4 VIDEO-
LOENGUT
TOETAV FACEBOOKI GRUPP
 
ALLALAETAVAD TÖÖLEHED JA KONSPEKTID
 
SUHKRU NIMEDE SPIKKER
VASTUSED KÜSIMUSTELE

TOETAJAD

avogel_logo.png
Natty-mahedad-pahklivoid.png
bottom of page